NB!!! KredExi 2023 toetusele vastavad ahjud kiirematele ostjatele kohe saadaval. !!!

Kaminasüdamik 850DV Luna Diamond Double Face

Tootekood: DIAMOND 850DV


8376 €
(šamott sisuga)
8514 €
(metall sisuga)
9426 €
(malm sisuga)
5844 €
Lisa (SWIPE)

Kõrgus:
1626 mm
Laius:
950 mm
Sügavus:
748 mm
Kaal:
330 kg
Võimsus:
9 kW
Suitsutoru diameeter:
300 mm
Köetav maht:
225 m3
Kasutegur:
80 %
Miinimum tõmme:
12 Pa
CO tase (13% O2):
0.09 %
Suitsutoru ühendus:
Pealt
Klaasi kuju:
Kahepoolne
Uks avaneb:
Ülesse ja Küljele
Kütus:
Puu
Garantii:
8 aastat
Nähtav mõõt: L 779 x K 652 mm Võimsus: 5-14 kW Disain kaminasüdamik on kahepoolne DoubleFace
Koldesisud:
Šamott Chamoflex sisu Metall sisu Malm sisu Malm sisu suur
M-design_koldesisu_puu_CHAMOT M-design_koldesisu_puu_IRON M-design_koldesisu_puu_CAST-IRON-large M-design_koldesisu_puu_CAST-IRON

Diamond

Uuenduslik, patenteeritud ja põlemisjääkideta põletussüsteem kasutab iga puuhalu kütteväärtuse maksimaalselt ära. Põlemisprotsess on piisavalt tõhus, et saavutada ebatavaliselt kõrge kasutegur – üle 80%. See tähendab, et puudekulu on väiksem, mis omakorda vähendab õhuheitmete kogust ja on keskkonnasõbralikum. Luna Diamond Collection ülestõstetava ukse abil saab kollet mugavalt muuta suletud kaminast avatuks, et selle paistel mõnusalt tugitoolis uneleda. Tule süütamine käib äärmiselt kiiresti ja tänu puhtale põlemisprotsessile, mis on kombineeritud isepuhastussüsteemiga, on kamina hooldamine meeldivalt lihtne. Diamond Collection: nutikas ja säästlik lahendus. M-Design Diamond seeria omadused: (Rohkem infot SIIT)
 • Ülestõstetav uks
 • Ülestõstetav sädemeekraan
 • Eriti puhas põlemine põhineb innovatiivsel, patenteeritud süsteemil
 • Erakordselt suure kasuteguriga, rohkem kui 80%
 • Ökosõbralik
 • Kõrge kvaliteet
 • Tugev, reguleeritav 8 mm raam
 • Ideaalne vaade tulele
 • Unikaalne õhuliikumis süsteem klaasile, puhas nagu Diamond, mis hoiab klaasi puhtana
 • Interjöör tehtud metallist või malmist (lisana)
 • Erakordselt kasutajasõbralik
 • Järelpõlemisesüsteem
 • Reguleeritavad jalad (min 45 mm – maks 450 mm)
 • Ventilaator koos regulaatoriga (lisana)
 • Lihtne ja mugav hooldada
 • Sobib passiivmajja
 • Vastavus ECO GREEN PLUS kvaliteedistandarditele, EN13229, DIN+ standardid

Diamond Plus - innovaatiline ja intelligentne kamin Teie majja  

M-design tõi turule uue innovaatilise ja intelligentse Diamond Plus sarja. Kaminasüdamikud on varustatud tipptehnoloogiaga. Uus Diamond Plus seeria muudab teie kodu terviklikuks: automaatne ülestõstetav uks, automaatne sädemepüüdja võre, puhas põlemine tänu automaatsele peenreguleerimisele. Kasutajasõbralikkus on samuti tagatud. Igal mudelil on olemas SWIPE CONTROL. See M-Design’i tasuta äpp (iOS, Android) annab teile lisaks võimaluse kamina kasutamiseks nutitelefoni või tahvli abil. M-Design SWIPE CONTROL on kamina tööstuses teedrajava tähtsusega. Praktilise SWIPE’i abil võite ühe liigutusega avada või sulgeda ukse ja sädemepüüdja võre. SWIPE juhib samm-mootoreid ja Intelligent Boxi. See koosneb paljudest protsessoritest, mis reguleerivad automaatselt klappe optimaalse põlemise tagamiseks olenemata korstna tõmbest ja puiduliigist. SWIPE’i abil saate ise RGB LED-valgustit kontrollida ja vastavalt oma soovidele kohandada. 5-meetrine LED-riba kuulub standardkomplekti. (Rohkem infot SIIT)

Avasta uued Diamond+ kaminad

Samm-mootorid võtavad üle järgmised funktsioonid: 1. Klaasukse elektriline avamine 2. Sädemepüüdja võre elektriline avamine 3. Temperatuuri ja leekidemängu automaatne reguleerimine 4. Korstna tõmbe reguleerimine (mõõtmine paskalites) suitsutorus ja puiduliigi valik põlemise optimaalseks reguleerimiseks Intelligentne tuli 1. Puiduliigi valimise automaatne reguleerimine (pehme, keskmine, kõva) 2. Integreeritud ventilaatori kiiruse reguleerimine rahulikult töötaval ventilaatoril 3. Automaatne kalibreerimine manuaalse juhtimise järgselt 4. Protsessoriga juhitav reguleerimine tagab parima põlemise. M-Design’i SWIPE CONTROL 1. Bluetooth+ kaudu ühendatav nutitelefoni või tahvliga 2. RGB LED-valgusti reguleerimine (5-meetrine LED-riba kuulub tarnekomplekti) 3. Ülestõstetava ukse ja sädemepüüdja võre automaatne ning käsitsi avamine ja sulgemine 4. Rahulikult töötava ventilaatori reguleerimine 5. Temperatuuri reguleerimine NB! Kaminasüdamikul on ainult 1 automaatne uks puldiga!
 Just see kamin on iga nuti-inimese unistus! TOUCH – SWIPE – ENJOY
logo-m-design-kaminDINPlusECO-GREEN-PLUS-Quality-Labelm-design-kamin-8-yearsce
NB! Info korstnapühkijale: leegihajutaja demontaaž (vaata SIIT) ja montaaž (vaata SIIT)
M-Design.png

Vaata kõiki M-Design tooteid SIIT

M-Design küttekolletel on täiuslik disain, kasutusmugavus, efektiivsus, tehnoloogilisus, paigalduslihtsus, töökindlus, kaunis leegikuju ja ukseklaas, mis jääb puhtaks.

Loe lähemalt tootjast M-design


Sarnased tooted