Termoisolatsiooniplaat SKAMOTEC 225

Skamotec 225 on kõrge temperatuuri taluvate plaatide kaubamärk, mida kasutatakse sageli ahjude, kaminakonstruktsioonide, suitsulõõride ja muude sarnaste kütteseadmete ehitamisel. Need plaadid on valmistatud spetsiaalsetest keraamilistest kiududest, mis on seotud anorgaanilise sideainega, mis võimaldab neil taluda kõrgeid temperatuure ja kõrget termilist šokki. Skamotec 225 plaatide kuumakindlus ulatub kuni 1000 °C-ni.

Skamotec 225 plaate on saadaval erinevates suurustes ja paksustes vastavalt konkreetsele rakendusele. Need on kerged, tugevad ja kergesti lõigatavad, mis muudab nende paigaldamise lihtsaks ja kiireks. Plaadid on tulekindlad, mis muudab need ideaalseks valikuks kütteseadmete ehitamisel, kus kõrge temperatuur võib olla probleemiks.

Skamotec 225 plaate toodab ettevõte Skamol, mis on spetsialiseerunud keraamiliste tulekindlate materjalide tootmisele juba üle 100 aasta. Skamotec 225 on üks nende kõige populaarsemaid tooteid, mis on tuntud oma kõrge kuumakindluse ja vastupidavuse poolest.

Kaltsiumsilikaatplaat Skamotec 225