Gaasikamin-sirge-M-design-TrueVision-850V-eramu-Harjumaal-2019-1.jpg

M-Design kaminad ja kaminasüdamikud

M-Design küttekolletel on täiuslik disain, kasutusmugavus, efektiivsus, tehnoloogilisus, paigalduslihtsus, töökindlus, kaunis leegikuju ja ukseklaas, mis jääb puhtaks.

Soovite suure tootlikkusega küttekollet, milles põleb hubane soe tuli, põletades puid optimaalselt, ilma ühegi liigse tahmakübemeta. Täiustatud põletustehnika tõttu võib “M-Design” tunda uhkust prestiižika rahvusvahelise “DIN+” kvaliteedistandardi üle, mille on pälvinud peaaegu kõik meie tooted. “DIN+” kinnituse saab omandada vaid siis, kui toode on äärmiselt kõrge kvaliteediga. “DIN+” kinnitus on üks selle valdkonna rangemaid standardeid.

“M-Design” on selle saavutamiseks integreerinud oma toodetesse mitmeid erielemente. Kõigil meie kolletel on topeltuks, mis tagab põlemiseks vajaliku hapniku eelkuumutamise šahtis 140°C juurde. Just see koos automaatselt toimiva suitsulõõriga annab meile ideaalsest koguni kõrgema põlemistemperatuuri.

„M-Designi” kolded on valmistatud äärmiselt põhjalikult. Kõik “M-Designi” puudega köetavad kolded on valmistatud 4 mm paksusest Corten terasest, kusjuures enamik teisi tootjaid kasutab 3 mm paksust terast.
LUNA küttekolletel on 8-aastane garantii. Vastavus uusimatele ECO GREEN PLUS kvaliteedistandarditele, mis seavad rangemaid tehnilisi ja ökoloogilisis nõudeid kui isegi DIN+ standardid, kuna viimased ei võta arvesse näiteks tootes kasutatud materjalide kvaliteeti, garantiiperioodi pikkust ja kasutusiga.

DIAMOND PLUS – INNOVAATILINE JA INTELLIGENTNE KAMIN TEIE MAJJA  

M-design tõi turule uue innovaatilise ja intelligentse Diamond Plus sarja. Kaminasüdamikud on varustatud tipptehnoloogiaga.

Uus Diamond Plus seeria muudab teie kodu terviklikuks: automaatne ülestõstetav uks, automaatne sädemepüüdja võre, puhas põlemine tänu automaatsele peenreguleerimisele. Kasutajasõbralikkus on samuti tagatud.
Igal mudelil on olemas SWIPE CONTROL. See M-Design’i tasuta äpp (iOS, Android) annab teile lisaks võimaluse kamina kasutamiseks nutitelefoni või tahvli abil.
M-Design SWIPE CONTROL on kamina tööstuses teedrajava tähtsusega.
Praktilise SWIPE’i abil võite ühe liigutusega avada või sulgeda ukse ja sädemepüüdja võre. SWIPE juhib samm-mootoreid ja Intelligent Boxi. See koosneb paljudest protsessoritest, mis reguleerivad automaatselt klappe optimaalse põlemise tagamiseks olenemata korstna tõmbest ja puiduliigist. SWIPE’i abil saate ise RGB LED-valgustit kontrollida ja vastavalt oma soovidele kohandada. 5-meetrine LED-riba kuulub standardkomplekti.
(Rohkem infot SIIT)

Just see kamin on iga nuti-inimese unistus. TOUCH – SWIPE – ENJOY

GAASIAHJUDE KÕIK ASPEKTID

Selle ahju väljatöötamine võttis oodatust veidi kauem aega, kuid tulemus tasus ootamist.
M-design gaasiahjude väljatöötamisel on arvesse võetud mitte ainult kauneid ja askeetlikke jooni, vaid väga tähtsad omadused on ka küttevõimsus, kvaliteet ja kasutajasõbralikkus.
Meie gaasiahjudele on antud CE tüübikinnitus ja lisaks sellele vastavad nad ka kõige rangematel HR+ nõuetele.
HR+ kinnitus tähendab seda, et ahi saavutab vähemalt 85-protsendilise küttevõimsuse minimaalse CO2 ja nõe tekkimisega. Näiteks Luna 1300 H gaasiahi saavutas nendel tingimustel koguni 87-protsendilise küttevõimsuse!

KÕIK GAASIPÕLETUSTEHNOLOOGIAD

Kõik M-Design LUNA gaasiahjud kujutavad endast suletud põlemissüsteeme. See tähendab, et suitsugaaside ärajuhtimise eest hoolitseb sisemine suitsutoru ja põlemisõhu eest hoolitseb välimine suitsutoru.
See kõik toimub kontsentrilises torusüsteemis, mis kujutab endast kahte suitsutoru ühes ühises torus. Keskmine toru hoolitseb selle eest, et põlemisjäägid eemale juhitakse, välimine suitsutoru aga hoolitseb põlemisõhu juurdevoolu eest.

Tänu selle süsteemile saab valida, kas ehitada suitsutorud läbi katuse või läbi seina.
Nendel uue põlvkonna gaasiahjudel on kõrgeima kvaliteediga põletid, gaasiklapid ja põleti automaatsüsteem. Automaatsüsteem jälgid ahju tööd pidevalt, tagamaks maksimaalse ohutuse.

Neil ahjudel on isegi kahekordne plahvatusevastane siiber: M-design ei riski millegagi.
Unikaalne roostevabast terasest ahjuuks on lihtsasti avatav, nii et seda saab vajadusel üks või kaks korda aastas puhastada. Ahjuukse avamiseks on vajalik väikest võtit, mis on ahjuga kaasas. Uks avaneb 45° nurga alla, nii et seda on hõlbus puhastada.

Mis puutub disaini ja võimalustesse, siis siin teeb M-design suure sammu edasi. Saate valida, kas soovite metallikarva või musta peegeldavat tagumist ahjuseina. Mõlemad peegeldavad suurepärast leekide tantsu.
Sisekujunduse osas saate valida puuokste, valgete carrera marmorigraanulite, valgete carrera marmorplaatide, teemandikarva graanulite või safiirikarva graanulite vahel.

Ahjuga on standardina kaasas termostaat-kaugjuhtimispult, mida on lihtne kasutada. Ahju saab reguleerida ka käsitsi. Kaugjuhtimispult tagab optimaalse kasutajasõbralikkuse: nii saate ahju reguleerida ilma tugitoolist tõusmata.

Ahju saab reguleerida erinevatel viisidel. Termostaadi abil reguleeritakse ahju vastavalt toas valitsevale temperatuurile. Samuti saate valida taimeriga juhitava programmi. Paljud valivad leegi käsitsi reguleerimise võimaluse. Ahju kõiki reguleerimisviise saab muuta ja ühelt režiimilt teisele lülituda.

Ahju põlemiskamber on valmistatud 3 mm paksusest Corten terasest. Teised ahjutootjad kasutavad ainult 1,5 mm kuni 2 mm paksust terast. Paksud seinad mitte ainult pikendavad ahju kasutusiga, vaid hoiavad ka paremini soojust. Need omadused koos õige ehitusega tagavad selle, et ahi ei tekita kuumenemisel ega jahtumisel ebameeldivaid helisid.

LUNA gaasiahjud kujutavad endast disaini, võimsuse, kasutajasõbralikkuse ja ohutuse ideaalset kombinatsiooni.

M-design kõik puidupõletustehnikad

M-design Luna Gold Double Face – kuldne ja läbipaistev

M-design Luna Gold

M-design Valmiskaminad

M-design Venus HT

M-design Venus sisseehitatud kamin

M-design Gaasiahjude kõik aspektid

M-design Kõik gaasipõletustehnoloogiad

M-design Gaasiahjude kõik aspektid


Uuendatud: 27.11.2020