Disainkamin GYROFOCUS klaasiga pöörlev

Tootekood: GYRO GLASS


22115 €
küte, hind on arvestatud 2,7m ruumi kõrgusega

Laius:
1250 mm
Sügavus:
1250 mm
Võimsus:
18 kW
Suitsutoru diameeter:
219 mm
Kasutegur:
81 %
Miinimum tõmme:
12 Pa
Suitsutoru ühendus:
Pealt
Klaasi kuju:
Panoraam
Uks avaneb:
Küljele
Kütus:
Puu
Vastab normidele:
EcoDesign, CE
Garantii:
5 aastat

Diameeter: 1250 mm
Viimistlus: kuumakindel must matt värv (standard) või valge
Minimaalne vajalik korstna pikkus: 4,25 m

NB! 360 kraadi pöörleb rippuv mudel

Gyrofocus (old) võitis I koha võistlusel „Maailma ilusaim objekt“ (Pulchra disainiauhinnad, Itaalia, 2009)

Legendaarne Gyrofocus on nüüd saadaval Eco Design-Ready märgiga - kinnise koldega, mis vastab täielikult 1. jaanuaril 2022 jõustuvatele keskkonnanõuetele. Esmapilgul märkamatu klaas, Gyrofocus'el on uus ja ainulaadne kumer klaas, mis kaitseb keskkonda ilma esialgse kujunduse muutmata. See on tohutu tehnoloogiline saavutus Focuse jaoks, kes on endiselt kaminainnovatsiooni esirinnas.

Kõik elava tule eelised säilivad ilma sädemete lendamise ohuta tänu geniaalsele raamita lükandklaasile, mis sobib ideaalselt koldesse. See võimaldab suurepäraselt näha puude põletavat tuld koos selle mängleva leekidega – seda kõike koos energiatõhususe lisaeelisega.

Uus Gyrofocus Klaasiga vastab kõikidele uutele puuküttega seadmeid puudutavatele õigusaktidele, mis jõustuvad 2022. aasta alguses. FOCUS on aga nihutanud piire alates 2015. aastast ning rakendanud kõige rangemaid eeskirju, mis vastavad kõrgeimatele keskkonnastandarditele.

Uut klaasitud Gyrofocust on endiselt äärmiselt lihtne kasutada. Tänu õhu juurdevoolu reguleerimisele ava põhjas on väga lihtne reguleerida tule võimsust ja valida madala või kõrge intensiivsusega valikuid. Aitab säästa energiat ja säilitada ruumis soojust.

Gyrofocus Klaasiga väljatöötamiseks oli vaja rohkem kui 12 kuud uurimis- ja arendustegevust koos ulatuslike katsetustega, tagades samal ajal esialgse disaini, sealhulgas 360° pöördevõime säilimise.

Focus-disainkaminad-logo.jpg

Vaata kõiki Focus tooteid SIIT

Focuse looja Dominique Imbert sündis 1940. aastal Prantsusmaa lõunaosas asuvas Montpellieris. Londonis ja Pariisis kirjanduse õppimise järel sai temast „kogemata“, nagu ta seda ise kirjeldab, Alaskas etnoloog ning Manhattanil kokaabiline, seejärel sai ta aga Sorbonne’ist sotsioloogiadoktori tiitli ja hakkas Pariisi Lütseumis kirjandusprofessoriks.

Loe lähemalt tootjast Focus SIIT


Sarnased tooted