Disainkamin GYROFOCUS (bio)

Tootekood: GYROFOCUS (bio)


22941 €
25237 €
valge

Kütus:
Bio
Garantii:
5 aastat

Bioetanooli kamin GYROFOCUS rippuv ja pöörlev

See on uus revolutsioon kaminate maailmas: Gyrofocus on nüüd saadaval ka bioetanooli versioonis. See uuendus töötati välja koostöös Prantsuse tipptasemel bioetanoolipõletite tootjaga Ignisial Paris.
Täiesti ohutut elektroonilist põletit juhitakse kaugjuhtimispuldiga. Suitsuvaba põlemine välistab vajaduse välise lõõri järele (kui olukord seda võimaldab). See võimaldab paigaldada Gyrofocust ruumidesse, mis ei vasta kõigile tavapärase puu- või gaasikamina jaoks vajalikele tehnilistele nõuetele. 

SEE ON OHUTU 
Seadmel on elektrooniline täitepump, kaitseseade, mis takistab uuesti täitmist või uuesti süütamist pärast töötamist, kui kamin on veel kuum, ülevoolukaitsesüsteem ja sisseehitatud CO2 andur. Need turvaelemendid olid kriitilise tähtsusega Focuse otsusel teha koostööd Ignisial Parisiga, et töötada välja spetsiaalselt Gyrofocuse jaoks loodud põleti. 

SEE ON ATRAKTIIVNE 
Põleti on mõeldud Gyrofocus Indoor jaoks, mis on täiuslikus harmoonias kamina avaga. Leegimäng, ülirealistlikud keraamilised puuhalud ja simuleeritud hõõguv sütekiht on vapustavalt sarnased tõelise puutulega. Gyrofocus bioetanoolil on suurepärane soojusvõimsus ning see pakub hubast leeki, mis on kooskõlas kamina ikoonilise ajalooga. 

PUUKAMIN BIOKAMINAKS 
Veel üks oluline uuendus on see, et põleti on konstrueeritud nii, et seda saab tagantjärele paigaldada avatud koldega vanema põlvkonna Gyrofocusele. Puuküttega kolde saab muuta bioetanoolipõletiks, eemaldades kolderesti ja puhastades lõõri. Seda peab tegema volitatud edasimüüja. See moderniseerimissüsteem on tõhus keskkonnasõbralik lahendus kõigis piirkondades, kus eeskirjad piiravad puuküttega kaminaid. 

BIOETANOOL
Biokütuse tüüp bioetanool 95 - 96,6%

TEHNILINE INFORMATSIOON 

OHUTUSNÕUDED
• Varustatud ülevoolukaitsega elektroonilise täitepumbaga
• Täitmine ja uuesti süütamine võimatu pärast töötamist, kui kamin on kuum
• Integreeritud CO2 andur (tuvastab CO2 olemasolu õhus)
• Toode, mis on mõeldud kasutamiseks Euroopa Liidus

VÕIMSUS
• Soojusvõimsus :
      Paigaldus : ühendamata 7,5 kW
      Paigaldus : ühendatud 9,5 kW

AUTONOOMIA
• Kaugjuhtimispult sisse/välja (soojusvõimsust ei saa reguleerida)
• Elektrooniline süüde
• Aku 9 süüdet / 7 bioetanooli täitmist
• Aku laadimiseks kaasas 3 m toitejuhe
• Autonoomia:
       Paigaldus: ühendamata 8h / minimaalne ruumi maht 150 m 3
       Paigaldus: ühendatud 6h30 

GARANTII
• Põleti: 2 aastat
• Gyrofocus: 2 aastat


Värv: matt must (standard) või valge


Focus-disainkaminad-logo.jpg

Vaata kõiki Focus tooteid SIIT

Focuse looja Dominique Imbert sündis 1940. aastal Prantsusmaa lõunaosas asuvas Montpellieris. Londonis ja Pariisis kirjanduse õppimise järel sai temast „kogemata“, nagu ta seda ise kirjeldab, Alaskas etnoloog ning Manhattanil kokaabiline, seejärel sai ta aga Sorbonne’ist sotsioloogiadoktori tiitli ja hakkas Pariisi Lütseumis kirjandusprofessoriks.

Loe lähemalt tootjast Focus SIIT


Sarnased tooted