TORNADO Vars painduv 1m Hansa

Uus!

Tootekood: TORN 1M VARS


22 €

Kaal:
0,3 kg

Suurepärane puhastusjõud

Pöördhari TORNADO töötab ühendades vardad mis tahes elektritrelliga. Kui hari on puuriga ühendatud, võib see pöörelda mõnesajast kuni mitme tuhande pöördeni minutis (olenevalt puuri võimsusest). Harja TORNADO harjastel on spetsiaalne terava servaga keerdnööri ristkülikukujuline kuju. Suure pöörlemisjõu abil eemaldavad harjased isegi kõige tõrksama kogunemise lõõri või korstna seest.

Sobib igat tüüpi korstnatele

Nailonvarraste ja harjaste paindlikkus võimaldab TORNADO-l kohaneda ja vormida igat tüüpi suitsutorude struktuuriga. Seetõttu sobib see iga laiuse ja kujuga korstna puhastamiseks (ümmargune, ovaalne, ristkülikukujuline). Ka TORNADO töötab paremini kui traditsioonilised metallharjad, kuna ei kriimusta toru pinda ja sobib nii metallist kui ka telliskorstnatele.

TORNADO on lihtsalt kokkupandav, töökindel ja kauakestev korstnapuhastuskomplekt. Sellega saate korstna ise lihtsalt ja kvaliteetselt puhastada. Korstnasüsteemi hoolikalt hooldades ja perioodiliselt TORNADO komplekti kasutades suurendate kütteseadme efektiivsust, selle kasutusiga ning kaitsete oma kodu tulekahjuohu eest.

KORSTNA SAAD ISE PUHASTADA

Korstna puhastamine on raske ja väsitav töö, mis nõuab aega, kannatlikkust ja teadmisi. Kuid nüüdsest saate seda kiiresti ja kvaliteetselt ise puhastada, kasutades TORNADO pöördkorstna puhastuskomplekti.

VÕIMALUS PUHASTADA KORSTENT ALT VÕI ÜLALT

TORNADO pöördkorstna puhastuskomplekti kasutades on võimalik puhastada mis tahes pikkusega korstnat nii alt kui ka pealt. Lihtsalt sisestades harja korstnasse ja lülita toide sisse.

TUGEV JA PAINDUV NAILONHARI JA -VARDAD

TORNADO harjade harjased ja varred on valmistatud nailonist – eriti tugevast, elastsest materjalist, mis on vastupidav hõõrdumisele ja keemilistele reaktiividele. Nailon annab TORNADO harja harjastele tugevuse ja vastupidavuse ning võllidele - erilise paindlikkuse, mis võimaldab kergesti ületada kõik korstna pöörded ja jõuda selle tippu.

SOBIB KÕIGI TÜÜPI KORSTNAGA

Nailoni paindlikkus ja eriline kuju võimaldavad TORNADO harjal kohaneda igat tüüpi korstnate struktuuriga, seega sobib see igasuguse laiuse ja kujuga (ümmargused, ovaalsed, ristkülikukujulised) korstnate puhastamiseks. Lisaks on nailonist TORNADO hari parem traditsioonilisest metallharjast, kuna see ei kriibi korstna seinu, mistõttu saab seda kasutada nii metall- kui telliskorstnate puhul.

KOOS PUURIGA LOOB TOHUTU PUHASTUSVÕIME

TORNADO hari on pöörlev, see töötab ühendatuna iga elektritrelliga. Spetsiaalsed ja tugevad võlliühendused võimaldavad harjal edastada elektritrelli tohutuid pöördeid mitmesajast kuni mitme tuhande korrani (olenevalt puuri võimsusest) minutis.

Komplekti kuulub

  • NAILONIST HARI. Kuivade sademete, nt tahma eemaldamiseks. Nailonharjased saab kulumisel vahetada.
  • PAINDUV VARRAS KOOS KLIKK-LUKUGA. 12 mm läbimõõduga painduvad vardad, kinnitus: klikk-lukk
  • PUURIDAPTER. Varraste ühendamiseks puuriga, kinnitus: klikk-lukk

Hansa-Kaminate-Hooldusvahendid-Kuumakindlad-Varvid-logo.png

Vaata kõiki Hansa tooteid SIIT

Lai valik kuumakindlaid värve ja kamina hooldusvahendeid


Sarnased tooted