Disainkamin GYROFOCUS (gaas) pöörlev

Tootekood: GYROFOCUS (gaas)Kütus:
Gaas
Garantii:
5 aastat

Nominaalvõimsus (maagaas) 13,5 KW
Tarbimine (maagaas) 1,35 m3/h
Nominaalvõimsus (propaan) 13 Kw
Tarbimine (propaan) 0,373 m3/h

NB! 100 kraadi pöörlev ja rippuv mudel

Suitsutoru ja muud paigaldusdetailid toodetakse vastavalt mõõtmetele.
Värv: matt must (standard) või valge

Gaasipõletit peab ühendama litsentseeritud gaasipaigaldaja.


Avastage maailma esimene pöörlev ja rippuv gaasikamin

Ikooniline ja taasleiutatud... GYROFOCUS GAS

AJATU DISAIN
Ikooniline GYROFOCUS on jätnud alles kõik oma originaalsed disainielemendid – see on avatud, rippuv ja pöörlev, ent nüüd on sel ka täiendav tehnoloogiline saavutus – gaasiKüte, hind on arvestatud 2,7m ruumi kõrgusega.

ERAKORDNE LIHTSUS
Lõhnatu. Gaasitehnoloogia on mugav, ohutu ja praktiline viis põletada puhast tuld. See töötab iseseisvalt, isegi elektrikatkestus korral.

PATENT REGISTREERITUD
Gaasipõletit läbi korstnalõõri kütusega varustav innovaatiline süsteem võimaldab kamina legendaarset pöörlemist. Kaminasse saab paigaldada kas maagaasi- või propaangaasipõleti.

PIIRANGUTETA
Tegemist on igapäevaellu lihtsuse luksust pakkuva tulega, mis ei vaja puhastamist (tuhavaba) ega maagaasil töötava versiooni puhul kütuse ladustamist.

PÖÖRLEV KAMIN
Reguleerige kamin omale sobiva nurga alla. Kamin pöörleb ruumis optimaalse soojuse ja kiirguse andmiseks 100-kraadise nurga all.

ISELOOMUGA INTERJÖÖRIDESSE
Teistimõtleja GYROFOCUS, tõeline disainiikoon, toob juba rohkem kui 50 aastat igasse interjööri elegantsi.

NÕUETELEVASTAVUS
See vastab tahkete osakeste heitmete nullkogusega keskkonnastandardite nõuetele.

KOHAPEALNE MÕÕTMINE
Oma täiustatud tehnoloogia tõttu vajab GYROFOCUS gaasikamin kohapealset mõõtmist. Kamina peavad paigaldama meie ametlikud selles tehnilises spetsialiteedis väljaõpetatud partnerid/edasimüüjad.


KERAAMILISED PALGID
Meie keraamilised palgid imiteerivad looduslikku puitu äärmiselt täpselt ja pakuvad tantsivate leekidega autentset kaminakuma.

KÕIKIDESSE LINNARUUMIDESSE
Kamin tuleb lihtsalt gaasiga ühendada. Selle võib paigaldada kõikidesse ruumidesse, kaasa arvatud korterisse ja suurte hotellide ja restoranide vastuvõtualadesse.

MISTAHES PÕRANDAKATE
Kuna Gyrofocus gaasikaminas ei ole hõõguvat sütt ega lenduvaid sädemeid, puudub kamina all vajadus kaitseplaadi järele. See võimaldab põrandakatete osas täielikku valikuvabadust, sealhulgas parketti.


Sobib kõikide stiilide ja keskkondadega. RESTORAN, HOTELL, KORTER, KAASAEGNE MAJA, SOHVABAAR


Kaugjuhitav tuli

Lihtsalt nautige leekide ilu ning õrna ja ümbritseva soojusega tuld, mis on juhitav kaugjuhtimispuldiga: kohene süttimine, leekide ja tule intensiivsuse reguleerimine, programmeerimisvõimalus kontrollitud tarbimiseks, pidev ja mugav soojus.

Focus Kamin disain Gyrofocus Gaas puldiga


GYROFOCUS GAS

Veidi üle 50 aasta tagasi hakkas Gyrofocus puitküttekamin kaminate ülemaailmset turgu vallutama.

Täna kasutab see mitmeid rahvusvahelisi ja prestiižseid auhindu võitnud kaminamudel kütusena gaasi. Läbi lõõri liikuv gaas – butaan või propaan – tekitab keraamilistel palkidel ehtsaid leeke.

Kaugjuhtimispuldiga juhitav lõhnatu ja tahkete osakeste heitmeteta kamin leiab oma koha nii kodudes kui hotellides ja restoranides.

Seda rahvusvahelist klassikat on eksponeeritud Bordeaux kaasaegse kunsti muuseumis (1996), Grenoble’i kaasaegse kunsti riiklikus keskuses (1997) ja New Yorgi Guggenheimi muuseumis (1998).
Gyrofocus võitis I koha võistlusel „Maailma ilusaim objekt“ (Pulchra disainiauhinnad, Itaalia, 2009)

Focus-disainkaminad-logo.jpg

Vaata kõiki Focus tooteid SIIT

Focuse looja Dominique Imbert sündis 1940. aastal Prantsusmaa lõunaosas asuvas Montpellieris. Londonis ja Pariisis kirjanduse õppimise järel sai temast „kogemata“, nagu ta seda ise kirjeldab, Alaskas etnoloog ning Manhattanil kokaabiline, seejärel sai ta aga Sorbonne’ist sotsioloogiadoktori tiitli ja hakkas Pariisi Lütseumis kirjandusprofessoriks.

Loe lähemalt tootjast Focus SIIT


Sarnased tooted