Aurukamina põleti Cool Flame 1000 Insert Planika

Uus!

Tootekood: V-CFI-01


3038 €
256 €
Puuhalud
232 €
Kaitseklaas

Kõrgus:
227 mm
Laius:
1026 mm
Sügavus:
316 mm
Kaal:
14,5 kg
Uks avaneb:
Avatud
Kütus:
Elekter+Vesi
Garantii:
2 aastat

Veeaurukamin Cool Flame 1000 Insert Planika

Cool Flame 1000 Insert on keskkonnasõbralik veeaurukamin, mis on varustatud Optimyst® tehnoloogiaga. See pakub ohutut alternatiivi traditsioonilistele kaminatele, luues veeauru ja ActiveLED-i abil hüpnotiseeriva leegiefekti. See uuenduslik disain loob sooja atmosfääri ilma suitsu või tuha ohuta.

Cool Flame 1000 Insert veeaurukaminal on 2,4-liitrine veepaak, mis tagab kuni 12 tundi põlemisaja. Lisaks saab kaasasoleva kaugjuhtimispuldi abil leeke reguleerida 6 astet ja 6 erinevat värvi. Veeaurukamin tuleb ühendada standardse 230V pistikupessa ja energiatarve on umbes 440W.

Põleti sobib sisseehitatud projektidele, kuid sobib hästi ka olemasolevasse kaminasse eraldiseisvana.

Kasulik teada:

 • Kaugjuhtimispult ja mobiilirakendus
 • Eemaldatav veepaak
 • Põleva puidu realistlikud helid
 • 6 erinevat värvi leeki
 • 6 leegi kõrguse taset

TEHNILINE SPETSIFIKATSIOON

Kütusepaagi maht – 2,4 l
Maks. tööaeg – 12 h
Leegi kõrguse reguleerimine – 6 etappi
Kütuse tüüp – filtreeritud kraanivesi / destilleeritud vesi
Lõõr – pole nõutud
Toiteallikas – 230 V
Energiatarve – 440 W
Materjalid – teras, klaas
Viimistlus – must pulbervärv
Kasutus – ainult siseruumides kasutamiseks
Kaal – 14,5 kg
Mõõtmed (laius/kõrgus/sügavus) – 1026/227/316 mm

Pakendis kaasas

 • Cool Flame 500 Insert
 • Pult
 • Kaitseklaas 1 tk

VEEAURU KAMINA OMADUSED

 • LIHTNE VEE TÄITMISSÜSTEEM

Cool Flame Insert on loodud maksimaalse kasutusmugavuse tagamiseks, mis kajastub selle praktilises, kergesti eemaldatavas veepaagis. Seda paaki saab täita tavalise filtreeritud kraaniveega või destilleeritud veega, mis on nii mugav kui ka kulutõhus. Kasutajad ei pea muretsema spetsiaalsete või kallite täitmiste pärast. Peale selle tagab see paak pärast ühekordset täitmist kuni 12 tundi pidevat, realistlikku leegiefekti, mille tulemuseks on oluline aja- ja jõukulu kokkuhoid. Sagedase vee täitmise puudumine muudab Cool Flame Inserti mitte ainult praktiliseks, vaid ka suurepäraselt sobivaks mugavust ja tõhusust hindavate kasutajate vajadustele.

 • KOHANDATUD LEEGI VÄRV

Cool Flame'iga saate kohandada leegi värvi vastavalt oma eelistustele, valides täieliku RGB värvispektri hulgast. See funktsioon aitab teil sobitada leegi värvi interjööri stiili või teie meeleoluga.

 • TÄIUSTATUD JUHTIMISFUNKTSIOONID

Nautige kamina juhtimise mugavust oma diivanilt, kasutades kaugjuhtimispulti või mobiilirakendust. Cool Flame pakub võimalust reguleerida leegi valguse kõrgust, värvi ja intensiivsust, võimaldades täielikku kontrolli atmosfääri üle ilma teie vaba aega või tööd katkestamata.

LISAFUNKTSIOONID

 • Ohutus

Cool Flame tagab leegiefekti ohutu kasutamise. Külma veeaurude kasutamine tähendab, et seade on laste, lemmikloomade juuresolekul ja avalikes kohtades, nagu restoranid ja hotellid, ohutu, tagades meelerahu ilma esteetilist välimust ohverdamata.

 • Realistlikud heliefektid

Cool Flame'i kogemust rikastavad õrnalt praksuva puidu helid. Hoolikalt disainitud helisüsteem jäljendab põleva tule loomulikke helisid, lisades autentsust ja luues hubase atmosfääri.

 • Keskkonnasõbralik valik

Cool Flame on keskkonnasõbralik alternatiiv traditsioonilistele kaminatele. Tänu vee kasutamisele on see keskkonnasõbralik variant, mis ei eralda kahjulikke aineid, sobides ideaalselt igasse interjööri ja mõjutab positiivselt õhukvaliteeti.

 • Parandab õhukvaliteeti

Kasutades leegiefektide tekitamiseks veeauru, toimib see uuenduslik kamin õhuniisutajana. See on eriti kasulik piirkondades, kus õhk kipub olema kuiv, aidates säilitada optimaalset niiskustaset tervisliku ja mugava sisekeskkonna jaoks.

Lisatarvikud:

 • Dekoratiivsed puuhalud

Lisage oma Cool Flame kaminale klassikaline välimus dekoratiiv puuhaludega, mis jäljendavad ehtsat puitu ja lisavad autentset iseloomu.

Planika-biokaminad-bioetanool-gaasikaminad-logo.png

Vaata kõiki Planika tooteid SIIT

Planika tähendab loovaid lahendusi spetsialistidelt, kes suudavad tuua Teie koju osakese tõelisest elavast tulest ilma suitsu, tahma ja nõeta. Firma Planika Studio biokaminad loovad erilise õhkkonna ning saavad ka kõige ebatavalisemate ja eksklusiivsemate interjööride keskpunktiks. Tänu tipptaseme tehnoloogiale loob Planika väga funktsionaalseid bioetanoolil põhinevaid kaminaid.

Loe lähemalt Planika biokaminatest SIIT


Sarnased tooted