Planika_biopoleti_FLA_3_Fairs_Warsaw.jpg

Planika biokaminad

Planika tähendab loovaid lahendusi spetsialistidelt, kes suudavad tuua Teie koju osakese tõelisest elavast tulest ilma suitsu, tahma ja nõeta. Firma Planika Studio biokaminad loovad erilise õhkkonna ning saavad ka kõige ebatavalisemate ja eksklusiivsemate interjööride keskpunktiks. Tänu tipptaseme tehnoloogiale loob Planika väga funktsionaalseid bioetanoolil põhinevaid kaminaid.

Planika biokaminate disaini on välja töötanud firma Planika Studio. Firma edu põhineb sellel, et luuakse uusi tootetüüpe kooskõlas biokaminate pidevalt muutuvate nõudmistega maailmaturul. Planika pakub nii traditsioonilisi kaminaid meenutavaid mudeleid kui ka täiesti teistsuguseid tooteid, nagu näiteks lauakese või pildi kujuga kaminad. Õue-biokaminate seeria tooted on valmistatud väga vastupidavatest materjalidest ning peavad vastu väga erinevatele ilmastikutingimustele. Kasutame erilisi põleteid, mis sulevad kütuse endasse, seetõttu on meie kaminad täiesti ohutud, isegi kui nad ümber kukuvad, sobides ideaalselt sellistesse välisinterjööridesse nagu suveaiad, terrassid ja verandad. „Tuledisain“ on sisekujunduse uus suund, mis tekkis muuhulgas ka tänu Planika biokaminatele.

Planika teeb tihedat koostööd ülemaailmselt tuntud disaineritega: Christophe Pillet (Jar Commerce), Arik Levy (Fire Coffee), Serge Atallah (Bubble Commerce), samuti noorte ja andekate paljutõotavate disaineritega Poolast.

Tänaseks on Planika tooted kasutusel rohkem kui 60 riigis üle kogu maailma ning neid võib näha sellistes hotellides nagu Hilton, Kempinski, The Shilla, Beau Rivage, Grand Palais, Atlantis Resort ja Strand. Planika osaleb ka kõigil maailmaplaanis olulistel disaini- ja interjöörimessidel: Zona Tortona ja Salone Internazionale del Mobile Milanos, Maison Objet Pariisis, 100%Design Londonis, World Market Las Vegases ja paljudel teistel rahvusvahelistel ja kohalikel messidel.

Meie toodangu kõrge kvaliteedi tagamiseks kaasajastavad ja täiustavad firma Planika spetsialistid meie tehnoloogiaid pidevalt. Selle kinnituseks on unikaalne patenteeritud bioetanooli aurude põletamise tehnoloogia BEV (Burning Ethanol Vapours Technology), mis teeb põlemisprotsessi tõhusamaks, kuumutades kütust ja põletades selle aurusid. Selle tehnoloogia puhul ei puutu leek ja kütus üldse kokku, tänu millele ei teki põlemisel ka lõhna. Ainsateks põlemissaadusteks on H2O ja  ??2. Planika toodete kasutamine on maksimaalselt ohutu, sest temperatuuri ja põlemisprotsessi juhib täielikult tipptasemel elektroonika ja mikroprotsessor.

Kaunis ja moodne biokamin loob õdusa õhkkonna, lisab interjöörile stiilsust ja soodustab kodusoojuse tunde tekkimist. Planika garanteerib Teile ohutuse! (tekst venekeeles SIIT)

Biokamin Fire Line Automatic 3 (FLA3).

Planika toodete hulgas väärib erilist äramärkimist uudne täisautomaatne biokamin Fire Line Automatic 3 (FLA3). Tänu tipptaseme tehnoloogiale saab igaüks nautida tõelist tuld ilma suitsu, lõhna ja tuhata. See seade kasutab patenteeritud bioetanooli aurude põletamise tehnoloogiat (BEV tehnoloogiat), tänu millele kamin töötab optimaalselt. Kamina valesti kasutamisel lülitub see automaatselt välja, kuna seadmel on sisse-ehitatud ohutusandurid (näiteks CO2 andur ja kütusepaagi täitumise andur).

Kaminal on tipptaseme elektroonika, mis võimaldab leegi kõrgust ja põlemise aega reguleerida. Seadme juhtimiseks saab kasutada selle juhtpaneeli või juhtpulti või hoopis WiFi ühendusega mobiilsideseadet. Lisaks saab selle kamina ühendada „Smart Home“ automaatikaga, mis annab veelgi suuremad võimalused selle töö juhtimiseks.

Biokamina FLA3 pikkuse ja värvi saate tellimisel ise valida.

Biokaminal Fire Line Automatic 3 on rida lisafunktsioone, mis ühendavad endas ohutuse ja kasutusmugavuse:

 • Patenteeritud bioetanooli aurude põletamise BEV tehnoloogia
 • Automaatne kütuse täitmissüsteem
 • LCD ekraan
 • Tipptaseme ohutusandurid
 • 6 leegi reguleerimise taset
 • Kamina pikkuse saate tellimisel ise valida
 • Kaugteenuse võimalus rikke korral
 • Wi-Fi (juhitav koos nutiseadmega)
 • Kaasas on kaugjuhtimispult
 • Ei vaja lisaseadmeid
 • Ei tekita suitsu ega lõhna
 • Ohutussertifikaadid
 • Lisana: ühendus „Smart Home System (SHS moodul)
 • Lisana: erimõõt
 • Lisana: RAL värv ja kuju
 • Lisana: väline temperatuuriandur
 • Lisana: Võrkraam (ainult Casing A-le)
 • Lisana: Raam (ainult Casing A-le)

FLA3 biopõleti on esimene biopõleti , mida on võimalik paigaldada jahtidele.

Planika kodulehelt on võimalik allalaadida mudeli 3D-faili. www.planikafires.com

Vaata Planika teisi videosid youtube.com SIIT ja vimeo.com SIIT

Tutvu tootega:

Uuendatud: 28.02.2022