Kaminariistade komplekt DOMAS SET651 Round, 3-osaline, roostevaba

Uus!

Tootekood: DOMAS SET651


122 €

Kõrgus:
540 mm
Kaal:
2,3 kg

HANSA kaminatööriistad on kombinatsioon kõrgest kvaliteedist, ainulaadsest disainist ja praktilisusest.

HANSA kaminatööriistad on mõeldud kütteseadmete, väligrillide, grillide, välikaminate kasutajate erinevate vajaduste rahuldamiseks. Tööriistade stabiilne alus võimaldab neid kasutada erinevatel pindadel. Teadmised ja aastatepikkused kogemused kaminatarvikute valmistamisel on võimaldanud meil leida oma tööriistadele sobivaima kõrguse ja mugavuse suhte.

Kaminatööriistad on disainitud nii, et need sobituvad hõlpsasti nii moodsa kodukaunistuse kui ka traditsiooniliste, klassikalise või retrostiilis kütteseadmetega. Haarduvust suurendavad ebaühtlase pinnakontuuriga kaminatangid aitavad turvaliselt liigutada ja ümber paigutada halge ning kaminaharjal on tugevad harjased ja mugav kaldenurk.

Vastupidavus ja pikem kasutusiga

HANSA kaminatööriistad on valmistatud roostevabast terasest, mis on vastupidav keskkonnamõjudele, kuumusele ja võimaldab tööriistu kasutada nii kodus kui ka õues ning roostevaba teras on vastupidavam kui traditsiooniliste tööriistade valmistamisel kasutatavad metallid, mistõttu HANSA kaminatööriistad on vastupidav ja säilitab kvaliteedi aastate jooksul

Ergonoomilised käepidemed

Igal kaminatööriistal on tugev käepide, mille ülaosas on auk riputamiseks, seda hoitakse mugavalt käes, ei lase kätel tunda väsimust seadet puhastades ega kütmisel tööriistu kasutades. Kaminatööriistad on pakendatud kvaliteetsetesse pakenditesse, mis tagavad ohutu transpordi ja on lihtsalt kokkupandavad, kõik kokkupanekuks vajalikud tööriistad on pakendis.

Hansa-Kaminate-Hooldusvahendid-Kuumakindlad-Varvid-logo.png

Vaata kõiki Hansa tooteid SIIT

Lai valik kuumakindlaid värve ja kamina hooldusvahendeid


Sarnased tooted