OLEME AVATUD osaliselt ka peale 11.03.! Salong on klientidele suletud. Kaupa saate tellida telefonil 677 6977 või 5399 0303. Ettetellitud kaupade väljastamine toimub väljastuspunktist eelnevalt kokkulepitud ajal.

Ahjusegu universaalne UNIVERSAL HM 20 kg

Tootekood: WO2740


88,80 €
/ kott


Universal HM: äärmiselt tugev ahjusegu. Universaalne kasutusvalmis ahjusegu, mis põhineb hüdraulilisel sidusainel Universaalne ahjusegu НМ on ideaalselt sobilik tugevate ja kauakestvate mantlite ehitamiseks igasuguse konfiguratsiooniga ahjudele – nii sirgetele kui kumeratele. Ühendab kindlalt ja kiiresti ka suuremõõtmelised plaadid. Sobib nii mantlite kui ahjusiseste konstruktsioonide jaoks.
  • universaalne ahjusegu НМ sisaldab tsementi ja lahustatakse vees
  • segu on kasutusvalmis ja selle algvärvus on hall
  • kasutustemperatuur 1300˚С
  • teralisus 0-2 mm
  • seob vuugid väga tugevalt
  • segu valmissegamiseks ei kulu üle 15-20 minuti
  • sobib praktiliselt igasuguse lausega vuukidele
Kasutusjuhised: - kuiv segu tuleb enne kasutamist läbi segada, - kasutage lahustamiseks ainult puhast kraanivett, - segu valmissegamisel ja kasutamisel peab keskkonna temperatuur olema +5˚С kuni 30˚С, - kuna segu tuleb ära kasutada maksimaalselt 15-20 minuti jooksul, siis segage valmis ainult vajalik kogus segu, - kandke segu kuivale puhastatud pinnale, - segu segamiseks kasutatud anum tuleb enne uue seguportsjoni segamist hoolikalt puhtaks pesta, - hoida kuivas kohas maksimaalselt 12 kuud. Kasutusala: Ahjumantel (välismantel) paksusega 3 cm Vuugi laius: 3 - 5 mm Kaal: 20 kg kott
Wolfshoher-Tonwerke-Saksa-kvaliteetne-samott-logo.jpg

Vaata kõiki Wolfshöher Tonwerke tooteid SIIT

Lai valik kvaliteetseid šamottkive Saksa tehasest Wolfshöher Tonwerke.

Loe lähemalt Saksa šamottist SIIT


Sarnased tooted