Grafiitliim GRAFITHERM 20 kg (valge)

Tootekood: CMA-LIIM-20


82 €

Kaal:
20 kg

Grafitherm – Kõrgele temperatuurile – Spetsiaalliim

Universaalne liim šamottmaterjalide, kaltsiumsilikaat ja gaasbetoon toodete paigaldamiseks.

Grafiitliim/ Krohv liim UUS GENERATSIOON Grafitherm – Austria
krohv liim tüüp Kleberputz – Krohv – Liim 0 – 0,1 mm, ( 0 – 0,5 mm ) kaminate/ ahjude ja soojade seinte struktuuride modelleerimiseks (valge)

GRAFITHERM liimmört on mõeldud eelkõige ahjude, kaminate ning küttekollete ehitamiseks, mis on valmistatud uusima põlvkonna šamottmaterjalidest, millel on kõrgemad kütteparameetrid - AKUBET. Seetõttu sobivad need ideaalselt kõigi Cebudi kokkupandavate elementide liimimiseks ja krohvimiseks . Seda tüüpi uute materjalide ilmumine turule tulekindlate šamottbetoonide kujul, millel on suurenenud kütteparameetrid (soojusakumuleerumine ja soojusjuhtivus), tekitas vajaduse kohandada ka uusi ühendus- ja viimistlusmaterjale.

Täna pakutavad Austria pliidipaigaldustööstuse uusimad tooted sobivad seda tüüpi tehniliste omadustega kõige paremini ning nende kasutamine tagab Cebudi kokkupandavate Akubeti toodete parima võimaliku, vastupidava ja tõrgeteta töö, eriti kui need töötavad suurte termiliste koormuste korral. Uued krohvid ja liimimördid võimaldavad ka oluliselt kiirendada ja hõlbustada teostustöid.

Juhend:

  • Vältimaks „sõelaefekti“ tuleb CMA liim enne kasutusele võtmist alati kuivalt läbi segada.
  • Alati tuleb CPA-K või CPA liimitavad pinnad enne liimi peale kandmist niiske (NB! Mitte märja) käsnaga puhastada. Sh ka selle mooduli või plaadi külg, mis liimiga kaetud mooduliga peab ühilduma.
  • Liimi segamisel tuleb kasutada puhast (joogivee kvaliteediga) vett.
  • Liimi ei tohi segada valmis liiga palju, sest peale vee lisamist on CMA grafiitliimil kasutusaeg kuni 40 minutit.
  • Enne uue liimikoguse segamist tuleks liiminõu ja tööriistad vanast liimist puhastada, sest juba kivinema hakkav liim lühendab segatava liimi kasutusaega.
  • Liim tuleks kohe segada sobiva plastilisusega ehk siis peale liimi valmis segamist ei tohi enam hiljem hakata vett vedeldamiseks lisama.
  • Kasutades võimalikult külma vett liimi segamisel pikeneb ka liimi kasutusaeg!
Cebud-soojust-salvestavad-ahjud-soojamuurid-logo.png

Vaata kõiki Cebud tooteid SIIT

Soojustsalvestavad tooted

Loe lähemalt PPA-sarja ahjukolletest SIIT

Video: Soojustsalvestav materjali Cebud-akubet tutvustamine salongis Kaminakoda SIIT