Betoonvärv Northstar ahjule/ kaminale

Uus!

Tootekood: NORDPEIS-BETOONVARV


55 €

Kaal:
2,2 kg

Nordpeis kaminad tarnitakse töötlemata betoonist ja seetõttu võib pinnaviimistlus tooteti erineda. Iga betoonelement on unikaalne.

Kui soovid betooni välimusega siledamat pinda, siis soovitame kamina värvida kaminatele mõeldud Northstar betoonvärviga

Betoonivärv on betoontoode, mida kantakse peale nagu tavavärvi. See seguneb veega ja annab mati betoonitaolise välimuse. Kaminavärvi saab kasutada betoonil/krohvil, tellisel ja kipsplaadil.

Värv on mõeldud kasutamiseks siseruumides. Lõpuks pestakse tööriistu kergesti veega.


  • Värvitav pind peab olema lahtiste osakeste, tolmu ja rasvavaba.
    Praod parandatakse sobiva pahtli või akrüüliga. Samuti tuleb pind enne värvi pealekandmist korralikult läbi kasta. Mitteimavad materjalid ei vaja eelkastmist.
  • Kaminavärv segatakse veega (kasuta värvivispliga puuri).
    Segage minimaalselt 2 minutit, kuni segu on tükivaba. Laske segul 4-5 minutit seista ja segage uuesti umbes üks minut. Vett võib mõnevõrra vähendada, kui soovite enne struktuuri suurendamist paksemat segu.
  • Pealekandmine laia pintsli või rulliga.
    Kõige sujuvama tulemuse annab vahtrull, pintsel aga erinevaid varjuefekte. Kaminavärv peab olema kergesti pealekantav ja jooksmist tuleb vältida. Värv näeb olenevalt pealekandmisviisist erinev. Värv kantakse nurgast nurka märg-märjale. Tavaliselt annab soovitud pinna üks kiht. Mitme kihi pealekandmisel oodake 6-8 tundi, enne kui pind uuesti värvida, enne järgmise kihi pealekandmist. Aluspinna ja õhu temperatuur ei tohi olla madalam kui 10°C. Ärge kandke kaminavärvi kuumale betoonile ega tugeva päikesevalguse käes. Kasutusaeg on 90-120 minutit. Tööriistad pestakse vees.
  • Nordpeis kaminat/ahju saab värvida ka tavalise, vesialuselise värviga, kui soovid teist värvi.

Ahju või kamina värvimine

Ahju või kamina värvimine on lihtne, olenemata sellest, kas valite betoonvärvi või tavalise veepõhise värvi.

Nordpeis-kaminad-ahjud-logo.png

Vaata kõiki Nordpeis tooteid SIIT

Tänu Norra arktilistele talvedele on kaminatel sajanditepikkune traditsioon. 1984. aastal asutatud ettevõte Nordpeis võttis selle traditsiooni oma kultuuri aluseks ja nüüdseks on firma saanud Norras juhtivaks kamina tarnijaks.

See saavutus tugineb kolmele peamisele põhimõttele: kvaliteet, disain ja puhas põlemine. Kui soovite kõrge efektiivsusega kütteseadet, mis ühendab endas ehtsa Skandinaavia kvaliteedi ja suurepärase disaini, siis ostke endale Nordpeis kamin.

Tootja video: SIIT