-15%

Ahi Salzburg L Basic

Kampaania

Tootekood: SALZBURG Basic L


5573 €
4737 €
320 € 272 €
Lisa: alumine lisaosa
295 €
Grill komplekt
169 €
Puhastuskomplekt
54 €
Betoonvärv

Kõrgus:
1710 mm
Laius:
800 mm
Sügavus:
550 mm
Kaal:
885 kg
Suitsutoru diameeter:
150 mm
Kasutegur:
90 %
Keskmine suitsugaaside temperatuur:
113 °C
Miinimum tõmme:
12 Pa
CO tase (13% O2):
0.07 %
Suitsutoru ühendus:
Pealt, Tagant või Küljelt
Halu pikkus:
400 mm
Klaasi kuju:
Sirge
Uks avaneb:
Küljele
Kütus:
Puu
Soojasalvestus element:
Jah
Garantii:
5 aastat
Energiaklass:
Köetav ruum kuni 70 m2 Küttepuude kogus 2,3 kg Maks. küttepuude lisamisi 5X Lisamise sagedus 1 kord tunnis Kütmiskordi ööpäevas 1 Küttevõimsus salvestus perioodil 100%-25% 2 kW Soojuse talletamise võime mudel L 100% 4,4 tunni pärast 50% 16,7 tunni pärast 25% 27 tunni pärast Talletatud energia 45,1 kWh Nõutav vahemaa süttivate materjalideni Ahju taga 50 mm Ahju kõrval 150 mm Toode vastab Saksamaa normile DINplus DINPlus. Nordpeis Salzburg L ahi on tõhus ja lihtne paigaldada ning on võimeline soojust ühtlaselt andma 20-25 tundi. Tänu oma uuenduslikule konvektsiooni soojuse lahendusele, Salzburg L võimaldab paremat kontrolli soojuse väljumisele. See lahendus on kasulik olukorras, kui Teil on vaja saada kiiresti sooja külma ruumi. Kui ruum on piisavalt soe, saata sulgeda konvektsiooni soojuse ning siis toimib Salzburg L nagu traditsioonile sooja salvestav ahi. Nordpeis Salzburg L ahju saab oma nägemise järgi katta kas plaatidega või värvida seda värvi nagu soovite. Suitsulõõridesüsteem Nordpeis soojust talletavatel ahjudel on pikk suitsulõõridesüsteem, mille põlemiskambrist tulev kuum suits enne korstnasse jõudmist läbib. Suitsutorusid ümbritsev materjal neelab suitsugaaside kuumuse ja korstnast väljuva suitsu temperatuur on vaid veidi üle 100°C. Seega on hea ehitusega soojust talletav kamin oluliselt tõhusam kui tavaline kamin. Soojust talletav kamin suudab isegi ainult kahe kütmisega kogu päeva ühtlast temperatuuri hoida.
NORDPEIS ahjudel võimalik luua isikupärane disain värvi/ keraamika/ klaasmosaiigi või looduskivi abil ahi-Salzburg-XL-must-valgeahi-Salzburg-1ahi-Salzburg-XL-hallahi-Salzburg-2


HOOLDUS

Ahju ostuga on võimalik soetada soodushinnaga spetsiaalne Lõõripuhastuskomplekt, mis on väljatöötatud just Salzburg ahjulõõride puhastamiseks.

Hooldus: Lõõripuhastuskomplekt

Tähtis! Enne hooldust palun tutvu juhendiga ning kindlasti tutvusta juhendit korstnapühkijale!

Salzburg ahju lõõripuhastuskomplekti juhend M-II ja L-seeriale


Nordpeis Ahjud Salzburg L Moodud mm

Nordpeis Ahjud Salzburg L Moodud +Base mm

Nordpeis Ahjud Salzburg L Moodud Air

Nordpeis-kaminad-ahjud-logo.png

Vaata kõiki Nordpeis tooteid SIIT

Tänu Norra arktilistele talvedele on kaminatel sajanditepikkune traditsioon. 1984. aastal asutatud ettevõte Nordpeis võttis selle traditsiooni oma kultuuri aluseks ja nüüdseks on firma saanud Norras juhtivaks kamina tarnijaks.

See saavutus tugineb kolmele peamisele põhimõttele: kvaliteet, disain ja puhas põlemine. Kui soovite kõrge efektiivsusega kütteseadet, mis ühendab endas ehtsa Skandinaavia kvaliteedi ja suurepärase disaini, siis ostke endale Nordpeis kamin.

Tootja video: SIIT


Sarnased tooted