Romotop DOUBLE SPIN suitsugaasisusteem

Romotop DOUBLE SPIN suitsugaasisüsteem

Romotop DOUBLE SPIN suitsugaasisüsteem

Romotopi välja töötatud ülitõhus suitsugaasisüsteem minimeerib keskkonnamõju ja tagab puhta põlemise.

Kahekordse tsentrifuugimisega suitsugaasisüsteemi töötas välja Romotop eesmärgiga saavutada parim suitsugaaside teekond põlemiskambrist väljundi torusse, et saavutada maksimaalne põlemisökonoomia ja -puhtus koos vastava efektiivsusega ja muidugi põlemise esteetika.

Romotop DOUBLE SPIN suitsugaasisusteem

Pildilt on selgelt näha, et pärast esimese šamottsuunaja läbimist suunatakse suitsugaasid kahele poole. Selline suitsugaaside jaotus on väga oluline soojuse õigeks jaotumiseks sisendi külgedele ning see peegeldub positiivselt ka põlevate leekide esteetikas, mis nüüd põlevad tõenäolisemalt kogu põlemiskambri laiuses.

Tänu kahekordse tsentrifuugimise süsteemiga põlemis- ja lõõrikambri kaasaegsele struktuurile saavutavad Romotop kaminasüdamikud suurepärased parameetrid laias väljundivalikus. Põlemisel saavutab topelttsentrifuugimise süsteem optimaalse efektiivsuse ja emissiooniväärtused palju laiemas väljundivahemikus kui tavalahendused.

Selline lai valik nn optimaalseid väljundvõimsusi on klientidele suureks eeliseks, sest nad võivad nüüd olla kindlad, et nende kaminasüdamik töötab normaalsel kütmisel alati ideaalselt.

Mida tähendab DOUBLE SPIN suitsugaasisüsteem lõppkasutajatele?

  • Põlemisprotsess on erinevate kütusekoguste korral äärmiselt stabiilne. Põlemisprotsessi on lihtne hooldada ka väikese kütusekoguse, st madala küttevõimsusega.
  • Kvaliteetne põlemine saavutatakse pidevalt, kui seda kasutatakse optimaalses võimsusvahemikus. Teistes toodetes saavutatakse kvaliteetne põlemine tavaliselt palju väiksemas vahemikus. Loomulikult käib ökoloogiline toimimine käsikäes selle säästlikkusega.
  • Disainerid ja teised spetsialistid saavad Romotopi kaminakütte paigaldada väga erinevatesse hoonetesse, kus on erinevad soojuskaod, isegi juhtudel, kui tavaliselt ei soovitata suure klaasiga kaminasüdamikke.

Uuendatud: 22.05.2023