Disainkamin-Bordelet-AMILIA-996-CENTRAL-1-5.jpg

JC Bordelet disainkaminad

J. C. Bordelet firma tutvustus

Looja
Metallitehnikate ideaalne valdamine on võimaldanud disaineril J. C. Bordelet’l saada kaminadisainerite ja -tootjate hulgas vaieldamatuks autoriteediks. Edukat disaini on võimalik saavutada ainult siis, kui disainer saab jagu ka tootmisraskustest. Loomine nõuab suurt ambitsioonikust ja veendumust, et traditsioonidele vastu astuda. Nii avaldas Jean Claude Bordelet 1982. aastal oma stiili ja käekirja, esitledes Pariisi messil tsentraalset rippuvat kõigist külgedest lahtist kaminat, mis oli lakitud siniseks – seda värvi polnud tolle ajani peaaegu üldse sisekujunduses kasutatud.
Sellest ajast peale on Jean-Claude Bordelet jätkanud uuenduslikul teel. Ta keskendub loomingulistele aspektidele, kombineerides uute disainikoolkondade ambitsioonikaid ideid ning ettevõte püsib jätkuvalt oma ala esirinnas, tehes aina uusi läbimurdeid isikupäraste tekstuuridega, uuendustega, neo-retro stiilidega ja täiustatud tehnikatega.

Loominguline ettevõte
Standardiseerimise maailmas tuleb end teistest eristada.
Iga inimene on erinev. 1976. aastal asutas disainer J. C. Bordelet ettevõtte, mis spetsialiseerus kaminate uurimisele ja tootmisele. Firma leidis väga kiiresti oma koha kaminaloojate esirinnas, ühendades värvid ja ideaalsed metallitöö oskused.
Ettevõtte filosoofia on selle asutamisest saadik muutumatuna püsinud: selle juhtmotiivideks on uuenduslikkus, tehnoloogia ja usaldusväärsus ning see on aidanud firmal saada vaieldamatuks autoriteediks, kellega konsulteerivad regulaarselt nii ajakirjanikud, arhitektid kui sisekujundajad. JC Bordelet kaminad üllatavad tänaseni.
Ühinedes 2006. aastal Seguin grupiga, laiendas ettevõte JC Bordelet oma võrgustikku ja ühendas jõud sarnaste kvaliteedile pühendumise väärtustega firmaga.

Toode
Kamin peab loomulikult toimiv olema, kuid see peab ka väljendama Teie isikupära ja stiilitunnetust. Teie interjööri integreeritud harmoonilise kujuga kamina visuaalne meeldivus koos leegisoojuse tekitatud õdususega toovad Teile unustamatud õnnehetked.
Kui täna meie poole pöördute, siis ei ole see juhus. Valides JC Bordelet kamina, valite kvaliteetse viimistluse, originaalse kuju, värvid ja materjalid – Te valite kaminadisaini liidri.
Ettevõte on 1982. aastast saadik värvide kasutamisele rõhku pannud. Lakitud kaminate valmistamise tehnikad on täiuslikkuseni viimistletud ning kaminaid valmistatakse meie eritöökodades, kus saab enamiku meie loomingu jaoks valida lausa 500 värvitooni hulgast.

J.C. Bordelet auhinnad :
1982: Esimene koht riiklikul messil „Cheminées d’Or“ Pariisis.
1983: Esimene koht riiklikul messil „Cheminées d’Or“ Pariisis.
1983: Kolmas koht messil S.A.H. Pariisis.
1988: Koostöö VIA’ga riiklikul messil „Habiter 88“ Pariisis.
1989: Pariisis „Arts Décoratifs Museum“’i kandidaat ja soovitus.
1990: Investeering Villejuif’i haiglasse Pariisis koos „Mac Donald“’iga.
1990: Auhind „Palme d’Or“ konkursil „Décoration 90“ Bordeaux’s.
1991: Barcelonas „Trade Leader’s Club“’i kandidaat ja soovitus parima tootekujunduse osas.
1992: Madridis kandidaat auhinnale „International Construction Award“.
1994: Auhinnasaaja konkursil „Ville Trophée International“ Madridis.
1995: Auhinnasaaja konkursil „Decorateurs Architectes“ Montpellier’s.
1995: Prantsusmaa esindaja Blowmingel’i messil New Yorgis.
1996: Auhind „Honours diploma“ konkursil „Flammes d’Or de la Cheminée“ Pariisis.
1997: Auhinnakandidaat konkursil „Les Trophées du Design de BATIMAT“ Pariisis.
1999: Auhinnasaaja XII konkursil „Trophée International de la Construction 2000“.


Tehniline informatsioon
* Kõik mudelid vastavad standardile EN13229.
* Nii seina- kui nurgakaminad tarnitakse koos restidega, tuhaalustega, siibritega ja malmplaatidega.
* Kõigi mudelite puhul jääb kamina ja lae vahele 250 cm. Kõrgus on reguleeritav vastavalt Teie vajadustele, korstnale ja katusekaldele.
* Värv: kuumuskindel: 6 värvi: Anthracite Grey, Metallic Black, Intense Black, Metallic Chocolate, Intense Chocolate, Rosy-Brown
* Lakitud mudelite jaoks on vajalik topeltlõõr. Pakume omalt poolt 180 erinevas värvitoonis lõõre. See variant ei ole kõigi mudelite puhul saadaval (küsige meie käest lähemalt).
* Klaasmudelid: vitro-keraamiline klaas.
* Tellida saab ka ainult kubu.
* Põhi: põhja materjaliks saab valida tellise (hall või beež), kuid selle asemel võib valida ka muid materjale.


Uuendatud: 07.10.2020