TENAX kivivaha Hydrex

Tootekood: -HYDREX – Vee- ja õlikindel plekkide teket takistav vahend

HYDREX ON MÄÄRDUMISVASTANE HÜDROISOLEERUV IMMUTUSVAHEND, mis sobib marmori, graniidi, erinevat liiki lubjakivide, terrazzo ja glasuurimata põletatud savi kaitsetöötlemiseks.

  • Võib kasutada välistingimustes.
  • Ei muuda kivimi värvust.

Saadaolevad pakendid: 0,25 l

HYDREX mõjub töödeldud materjalide pindmises kihis, takistades mikropooride sulgemise abil vedelike imbumist materjali, kuid päästes välja looduslikud aurud, mis võimaldab töödeldud materjalide looduslike omaduste säilimist muutumatutena ja võimaldab materjalidel hingata. HYDREX EI TEKITAKIVILE KILEKIHTI.
Ilmastik mõjub välispindadele negatiivselt, niiskusest tekivad hallitus ja niiskusplekid, kaasnev pakane põhjustab pinna pragunemist. HYDREX on loodud selleks, et kaitsta materjale ilmastiku ning korrodeerivate ja pöördumatult määrivate vedelike eest. Seetõttu sobib ta suurepäraselt ka köögi- ja baarilettide, laudade ning põrandate jne. kaitseks.

OMADUSED
Määrdumisvastane hüdroisoleeriv immutusvahend HYDREX ei jäta kivile kilekihti ning ei muuda töödeldud materjali värvi.

TEHNILISED ANDMED:
Tihedus 25 °C juures g/ml: 0,80
Olek: vedel
Standardvärvus: läbipaistev

TÄHELEPANU! Aluspinna esmakordsel töötlemisel on soovitav proovida vahendi toimet väikesel, vähenähtaval pinnal.

MATERJALIKULU: Oleneb suurel määral kivimist. Keskmiselt on ühe liitri vahendiga võimalik töödelda 20?30 m2 suurust kivipinda. Kulu sõltub suuresti materjali poorsusest.

MÄRKUS
Põrandaid töödelda mitte varem kui 6 kuud pärast nende valamist.

Kasutusjuhis:
Kanda vahend ühtlaselt kuivale ja puhtale aluspinnale. Töödeldav materjal peaks olema kuiv, vahatamata ning tolmu- ja õlivaba. Vesi, tolm või mustus võivad lõpptulemust rikkuda. Soovitav on kanda vahend aluspinnale käsna või kangatüki abil. Kasutada vahendit õiges koguses, s.t nii palju, kui kivipind on võimeline imama. Seejärel puhastada (poleerida) pind koheselt puhta lapiga. Vahendi kasutamine liigses koguses tekitab pinnale läikiva ja kleepuva kirme, mistõttu tuleb vahendi ülejäägid eemaldada kohe pärast selle pealekandmist. Soovitav on kanda vahendit peale mitu korda: pärast esimese kihi pealekandmist kanda mõne minuti möödudes peale teine kiht ning korrata seejärel sama protseduuri veel korra. Vahendi kandmise korral põrandapindadele lasta vahendil 24 tundi mõjuda, enne kui põrandal kõndida.
Pärast vahendi kasutamist sulgeda purgid korralikult. Vahendi kasutamisel siseruumides venti1eerige ruumi töötlemise ajal. Töötlemist on soovitav korrata igal aastal.

Saadaolevad pakendid: 0,25 l

Säilivusaeg:
Toode säilib vähemalt kaks aastat tavatingimustes temperatuuril 18?25 °C, eemal soojusallikast, niiskusest ja päikesevalgusest.

Ohutuseeskirjad:
KAHJULIK: Allaneelamisel võib kahjustada hingamisteid. Hoida hästi ventileeritavates ruumides. Hoida eemal toiduainetest. Hoida eemal küttekehadest. Võtta tarvitusele meetmed vältimaks staatilise elektri teket.
Tulekahju korral mitte kasutada kustutamiseks vett vaid pulber – või vahtkustuteid. Allaneelamisel mitte esile kutsuda oksendamist – koheselt pöörduda arsti poole võttes kaasa pakendi.

TENAX-Kivi-Hooldusvahendid-logo.png

Vaata kõiki TENAX tooteid SIIT

TENAX tooted on kvaliteetsed, spetsiaalselt looduskivi hoolduseks ja kaitseks mõeldud hooldusvahendid (HYDREX).