Tulesüütaja RING OF FIRE Dovre

Tootekood: FIRELIGHTER


7,20 €
/purk

Vastab normidele:
EN 1860-3-2003/EN 1860-3/A1

Tulesüütaja Ring of Fire: MAAILMA KÕIGE VÕIMSAM TULESÜÜTAJA

Avasta Dovre uued tulesüütajad Ring of Fire kotid, mis võimaldavad Sul kiirelt ja hõlpsasti tuld süüdata. Tänu oma ainulaadsele koostisele piisab ainult ühest kotikesest Sinu ahju, kamina, BBQ või grilli tule süütamiseks.

Kuidas see töötab

Ring of Fire kotike põleb keskelt, kus tuli levib kiiresti üle kogu rõnga, tekitades turbo 360-kraadise leegi.

Põlemisprotsess imiteerib korstna tööd, kuna süütamine on toidetud hapniku kaudu, mis läbib koti põletusava. Tuli liigub automaatselt väljapoole ja jätkab põlemist, ilma et oleks vaja seda uuesti süüdata.

Ohutu, tõhus ja säästev

Ring of Fire süsteem on veekindel toode tule süütamiseks, mis on valmistatud patenteeritud valemiga. Süütaja pakitakse kotikestesse, mis sisaldavad 12 kuni 14 grammi parafiini ühiku kohta. Kuid tänu oma individuaalsele pakendile ei jäta nad Teie kätele ebameeldivat lõhna. Lisaks peetakse neid üheks kõige turvalisemaks „tule süütajaks“ maailmas piiramatu säilivusajaga. Lühidalt öeldes saame tagada Sulle, et Ring of Fire kottide sünonüümiks on tippkvaliteet ja jätkusuutlikkus.

Purgis: 80 tk

Dovre-Kaminad-Sudamikud-logo-valge.png

Vaata kõiki Dovre tooteid SIIT

Dovre kaminad ja südamikud on suure jõudlusega ja keskkonnasõbraliku põlemisega küttekolded, mis toovad teie koju hubasust ja soojust. Dovre on karmi kliimaga mägiala põhja Oslos. Norras tähistavad Dovre kaminad kvaliteeti ja vastupidavust. Dovre küttekolded (kaminad) on ennast tõestanud Artika raskete talvedega piirkondades. Nad on tõendanud oma erakorralisi omadusi päevast päeva rohkem kui 75 aastat. Aastate jooksul on Dovre kaminad saanud väga hea maine tänu oma soojustehnoloogiale. Sajad tuhanded inimesed saavad nautida õdusat soojust ja mugavust tänu Dovre küttekolletele.